Beste belegger,

De zomer is voorbij en het nieuwe schooljaar is begonnen. Ook voor beleggers is dit weer een moment om, na een mooie vakantie, weer goed aan de slag te gaan met de beleggingsportefeuille. Bij BeursBrink hebben we dan ook de handen in elkaar geslagen met Beleggersacademy en hebben voor u de perfecte start van het nieuwe beleggingsseizoen!

Stap 1: leer in 4,5 uur alles over het inrichten van uw eigen geldmachine

Bij BeursBrink bieden we hele heldere researchrapporten aan met daarin concrete tips. Zo krijg je bij het Dividend Rapport van BeursBrink toegang tot de modelportefeuille met verschillende dividendaandelen.

Bovendien ontvang je ook alerts zodra wij een positie sluiten, wijzigen of bijvoorbeeld het dividend herinvesteren. Hierdoor wordt het volgen van een mooie modelportefeuille makkelijker dan ooit.

In de afgelopen jaren hebben we alleen veel vaker de vraag gekregen van onze abonnees, of het voor onsniet mogelijk was om de fijne kneepjes van het vak door te geven.

Wij zijn vooral goed in het maken van heldere research en het vinden van ondergewaardeerde pareltjes op de beurs. Lesgeven is niet ons sterkste punt.

Toch snappen we heel goed dat er beleggers zijn die graag de fundamentele basiskennis willen bezitten, om zo ook onze research beter toe te kunnen passen in een persoonlijke situatie. We zijn dan ook heel blij, dat we een mooie oplossing hebben gevonden.

We zijn namelijk een samenwerking gestart met BeleggersAcademy.

Dit is een van de meest toonaangevende beleggingsscholen in Nederland en na het zien van hun cursus Dividend Beleggen, wisten we zeker dat dit niet alleen goed aansloot bij onze beleggingsfilosofie, maar ook een perfect antwoord was op de vraag van veel abonnees.

Dit is dan ook het ideale moment om uw kennis te verbreden en uw beleggingsstrategie te verfijnen. Met onze Back to School Special krijgt u namelijk de kans om te leren van een van de beste in het veld.

Marco Groot, een ervaren belegger en voormalig bankier (hoofd aandelen van Rabobank International) met meer dan 25 jaar ervaring, heeft een exclusieve cursus samengesteld die uw vermogen om dividendinkomsten te genereren zal transformeren.

Leren van een expert, is in dit geval een understatement….

  • Leer in 27 lessen alles over dividendbeleggen
  • Na deze cursus kun je zelf dividendaandelen analyseren
  • Via handige video's kan u overal kijken, wanneer u maar wilt
  • Met vertrouwen koop- en verkoopbeslissingen maken
  • Weten wanneer je aandelen weer moet verkopen en je portefeuille onderhouden
  • Een cursus met concrete voorbeelden en heldere uitleg

>> Abonneer nu op de Back to School Special <<

 

Cursisten die de cursus hebben afgerond zijn overigens laaiend enthousiast. Iets wat we zelf begrijpen. Marco heeft het vermogen om belangrijke materie heel helder uit te kunnen leggen en aan de hand van een framework kan je na deze cursus zelf aandelen analyseren.

Wat wij zelf zo fijn vinden aan de cursus: hij is niet te lang (na 4,5 uur ben je klaar) maar wel heel concreet. Waar de meeste cursussen eerst uren over basisbegrippen doorgaan, komt deze cursus direct ’to the point’ met handvaten waar je als belegger ook daadwerkelijk wat aan hebt.

In het kort:

  • Leer van een Expert: Marco Groot deelt zijn unieke inzichten en strategieën ontwikkeld over tientallen jaren ervaring in de financiële sector. Zijn benadering is pragmatisch en bewezen effectief.
  • Volledige Gids: De cursus behandelt alles, van de basis van dividendbeleggen tot geavanceerde technieken voor het optimaliseren van uw inkomsten.
  • Direct Toepasbare Inzichten: Leer hoe u een stabiele inkomensstroom opbouwt, zelfs met een kleine startportefeuille. De cursus biedt u praktische stappen en concrete voorbeelden.

>> Abonneer nu op de Back to School Special <<

 

Stap 2: start met dividendbeleggen (en onze research)

Natuurlijk wil je na het afronden van de cursus direct aan de slag en concreet een portefeuille in gaan richten. Dan hebben we goed nieuws, want naast deze cursus krijgt u ook toegang tot het Dividend Rapport van BeursBrink.

Wij zijn zelf van mening dat dividendbeleggen een absolute MUST is voor iedere belegger. Maar we begrijpen, dat dividendbeleggen niet altijd even makkelijk is. Zeker niet als je het goed wilt doen.

Daarom hebben we Dividend Smallcaps opgericht.

In dit rapport houden we een modelportefeuille bij van €50.000, gericht op dividendaandelen. Allemaal in de small- en midcapsector.

Daarmee sla je twee vliegen in één klap: de kracht van groeiende kleine bedrijven die groot worden, terwijl je wel een mooi dividend ontvangt.

Groei + dividend. Een combinatie die je alleen kan vinden in de small- en midcapsector.

Bovendien werken we heel transparant:

  • €50.000 modelportefeuille
  • Compleet met transactiekosten
  • Extra: schrijven opties voor meer rendement
  • Wij houden rekening met (NL) dividendbelasting
  • Concrete plannen en alerts om dividend te herinvesteren

Daarbij selecteren we aandelen op:

  • Smallcaps en midcaps (marktwaarde van maximaal 3,5 miljard dollar)
  • Wereldwijd: van Amerika tot Europa
  • We kijken naar dividendhoudbaarheid: bedrijven moeten het dividend kunnen betalen

En krijg je als belegger:

  • Iedere week portefeuilleupdates
  • Iedere maand het Dividend Smallcap Rapport in de mailbox
  • Alerts bij koop, verkoop of wijziging van posities
  • Toegang tot de dividendportefeuille

Een compleet pakket dus, waarmee je als dividendbelegger direct goed kan beginnen met het opbouwen van vermogen.

>> Abonneer nu op de Back to School Special <<

 

Stap 3: uw eerste dividend rolt dit kwartaal nog binnen

Met een mooie basiskennis en concrete tips via onze rapporten, wordt het inrichten van een dividendportefeuille die iedere maand opnieuw inkomen kan genereren, makkelijker dan ooit.

En wie snel actie onderneemt, kan nog dit kwartaal zijn eerste dividend binnen zien rollen.

Goed, dan het prijskaartje. Want ook daar hebben we bij deze Back to School actie aan gedacht.

Normaal kost deze unieke combinatie €398. Voor de cursus van Beleggersacademy betaalt u 149 euro. En voor 24 maanden toegang tot de dividendrapporten van BeursBrink, betaalt u 249 euro. Tijdens de Back to School Special betaalt u slechts €199 voor het volledige pakket:

Abonneren werkt heel eenvoudig. U tekent in via de website van BeursBrink.com en krijgt dan direct toegang tot het Dividend Rapport van BeursBrink, inclusief het volledige archief.

Binnen 48 uur, zullen wij u ook aansluiten bij BeleggersAcademy. U ontvangt hierover een aparte mail, nadat de toegang is gegeven.

>> Abonneer nu op de Back to School Special.

Met vriendelijke groeten,
Team BeursBrink

Hoe lang heb ik toegang tot de cursus van BeleggersAcademy?

Voor altijd! De cursus koopt u eenmalig. Er is géén abonnementsformule.

Wat heb ik nodig om de cursus te bekijken?

De cursus is op videoformaat, die u op iedere browser kan bekijken. Via een iPad, telefoon of op de computer en laptop: zolang u maar een internetverbinding heeft, is het mogelijk om de cursus te volgen.

Wat voor dividendaandelen behandelen jullie in de rapporten?

Bij BeursBrink richten we ons op kleinere bedrijven: small- en midcaps. Dat betekent dat je bij ons geen Shell in de portefeuille ziet staan, maar juist de kleinere bedrijven die vaak onder de radar blijven van beleggers (en hierdoor meestal hogere dividendrendementen hebben, met meer koerspotentieel).

Als ik al abonnee ben, kan ik dan ook gebruik maken van deze actie?

Zeker! Iedereen die verlengt, kan gewoon van deze actie gebruik maken. Heeft u al toegang tot het Dividend Rapport en wenst u niet te verlengen, maar wilt u wel toegang tot de cursus? Mail ons dan voor een speciale aanbieding.

We vinden het jammer dat u stopt...

Weet u zeker dat u uw BeursBits-abonnement wilt stopzetten? Door hieronder op Stopzetten te drukken, maak u uw opzegging definitief.